MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 11488355
nr 1148 8355
Karmstol
Senempire, 1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:40:44
29/11 18:38:20
100 kr
1/12 15:13:25
Senempiren